Rēzeknes 3.vidusskolas pasākumu plānojums izglītojamajiem 2020./2021.m.g. I semestrī

1.klases teātra izrādē “Cauruļzobis vienīgais”

“Latvijas skolas somas” ietvaros mūsu pirmklasnieki apmeklēja teātri “Joriks”, kurā skatījās brīnišķīgo priekšnesumu.
“Teātra “Joriks” izrādē “Cauruļzobis vienīgais”  1.a un 1.b klases skolēni bija patīkamai pārsteigti ar  mēmo detektīvu, aktieru plastiku un mūziku.
Bērni ar prieku novēroja Cauruļzobja piedzīvojumus,   klausījās mūziku, smējās un juta līdzi visiem varoņiem, kas mainīja viens otru izrādes laikā.
Audzēkņiem patika dzīvnieku dejas un plastiskas kustības, ka arī laimīgas beigas.” – dalījās iespaidos 1.b klases audzinātāja I.Meļņikova.

Paldies par iespēju baudīt priekšnesumu teātra “Joriks” komandai un programmai “Latvijas skolas soma”!

4.klases Rīgas motormuzejā

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Rēzeknes 3.vidusskolas 4.klašu skolēni apmeklēja Rīgas motormuzeju. Zinoša gida pavadībā skolēni apskatīja muzeja ekspozīciju, kas veidota 10 tematiskajās grupās, uzzināja daudz jauna par autobūves pirmsākumiem un attīstību gan pasaulē, gan Latvijā.??
Paldies Rīgas motormuzeja darbiniekiem par izglītojošo nodarbību!?
   

Teātra izrāde “Polianna” 8.a klases skolēnu acīm.

18. septembrī mūsu 8.a klase kopā ar klases audzinātāju Rutu Kraukli devāmies uz Latgales vēstniecību GORS, ar mērķi apmeklēt Liepājas teātra viesizrādi bērniem pēc E. Porteres romāna «Polianna». Romānu mēs lasījām literatūrās stundās.
Izrādē pausts par to, ka mazā pilsētā ierodas 11 gadus veca meitene Polianna, lai ar prieka spēles palīdzību pierādītu apkārtējiem, ka pasaule ir ļoti jauka vieta, kurā dzīvot. Un viņai izdevās!
Izrāde bija interesanta, gluži kā rakstīts grāmatā. Par uzdāvinātajiem svētkiem mēs un mūsu vecāki pateicamies Rēzeknes 3.vidusskolas direktorei Kristīnei Ustinovai un skolas administrācijai, jo izrādi mēs apmeklējām iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros.

8.a klases skolēnu
vārda Anna Vicka