2018.gada 18.novembris

Latvijas Dzimšanas diena – svētki, kuri neatstāj vienaldzīgu katru no mums. 2018.gada 18.novembris ir īpašs datums, jo tieši šogad mūsu valsts svin 100.gadadienu.
Svētku noskaņas valdīja arī mūsu skolā. Par godu Latvijas Simtgadei notika svinīgās līnijas. Tika dziedātas dziesmas, lasīta dzeja, izdejotas dejas, skanēja arī svinīgas uzrunas. Skolas direktore Kristīne Ustinova apsveica klātesošos ar Latvijas svētkiem un uzsvēra, ka katrs skolēns ir Latvija, katrs skolēns ir Latvijas nākotne, „Mēs esam Latvija!” Šajos īpašajos svētkos skolēnus uzrunāja arī mūsu viesis Rēzeknes pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks A.Rešetņikovs.
Tradicionāli, pasākuma laikā tika pasniegti Rēzeknes pilsētas Domes Atzīnības raksti mūsu skolas pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem par godprātīgu darbu. Mēs lepojamies ar Jums! Arī aktīvākie skolēni saņēma atzīnību – ielūgumu uz Valsts svētku koncertu „Dzimšanas diena”.
Paldies katram, kas veltīja daļu no sevis, lai šie svētki taptu skaistāki! 
Paldies sākumskolas skolotājām, latviešu valodas skolotājām un mūzikas skolotājām par skaistajiem svētkiem!

Daudz laimes, Latvija! Daudz laimes, Dzimtene!